Meeskond

Meeskond

A&P Mets

Ants Aidla juhataja
ants@apmets.ee
+372 505 7355

Magnus Pukk AP Metsatööde juhataja
magnus@apmets.ee
+372 528 7531

Mart Rebane logistik
mart@apmets.ee
+372 513 5288

Kaimo Maiste Sakala Põlduri juhataja
kaimo@sakalapoldur.ee
+372 5349 8788

Sandra Mark Kinnistute haldamise valdkonna juht
sandra.mark@apmets.ee
+372 5197 2001

Klaus Vinkman metsandusspetsialist
klaus.vinkman@apmets.ee
+372 5309 5509

Kairi Kurri ostu-müügi assistent
kairi@apmets.ee
+372 505 3473

Kaja Laur pearaamatupidaja
kaja.laur@apmets.ee

Mailis Paal ostu-müügi spetsialist
mailis.paal@apmets.ee
+372 5343 2720

Tanel Kolga ostuspetsialist
tanel.kolga@apmets.ee
+372 5191 7675

Maria Vendland ostuassistent
maria.vendland@apmets.ee
+372 5194 4398

Merilin Tullino müügiassistent
merilin.tullino@apmets.ee
+372 514 7896

Liisbet Kangur ostuspetsialist
Liisbet.Kangur@apmets.ee
+372 51931164

Kristina Väljapõhi ostujuht
kristina.valjapohi@apmets.ee
+372 5446 0515

Cookie settings