Metsamaa ost

Metsamaa ost

A&P Mets ostab metsakinnistuid üle kogu Eesti.

Kinnistu ostu puhul ei ole meie jaoks takistuseks hüpoteek ega looduskaitselised piirangud. Samamoodi võivad kinnistul peal olla hooned või hoopis osa kinnistust põllumaa. Samas kui on soov müüa kinnistust ainult konkreetne osa, siis leiame ka sellele lahenduse. Oleme valmis võtma mõõdistustööd ja –kulud enda kanda.

Kui Te vajate professionaalselt metsandusalast nõu, siis küsige julgelt meie käest. Leiame üheskoos parima lahenduse ja teeme Teile sobiliku pakkumise!

 

Esialgse hinnangu teeme enamasti olemasolevate inventeerimisandmete, kaardimaterjalide ning omanikult saadud informatsiooni põhjal. Seega tuleb igasugune lisainformatsioon kinnistu kohta kasuks. Lõpliku pakkumise koostamiseks käib  meie ettevõtte taksaator kinnistul kohapeal ning teostab välitööd, et anda hinnang tegelikule olukorrale metsas.

Meie ettevõtte näol on tegemist professionaalse, kogenud ning turvalise koostööpartneriga. Olete oodatud julgelt meiega ühendust võtma, ükski küsimus ei jää vastuseta! Vaatame kõik müügisoovid üle ning anname Teile kindlasti tagasisidet.

Meie tööprotsess, kui olete meile oma müügisoovi edastanud.

  1. 01 Vaatame Teie müügisoovi üle ja võtame ühendust.
  2. 02 Arvutame kaardimaterjalide järgi esmase hinna suurusjärgu ning anname Teile sellest teada.
  3. 03 Käime kinnistul kohapeal, teostame välitööd ning esitame Teile lõpliku hinnapakkumise.
  4. 04 Vormistame notariaalse ostu-müügi tehingu.

Küsi pakkumist