Raieõiguse ost

Raieõiguse ost

A&P Mets ostab kasvava metsa raieõigust üle kogu Eesti.

Raieõiguse võõrandamisel müüakse vaid metsa majandamise õigus, maa jääb omaniku omandisse. See on kõige levinum ja mugavam metsamajandamise viis, kui on soov maaressurss alles jätta. Teie eest korraldatakse raietööd ja realiseeritakse puit ning kogu ostusumma tasutakse Teile täies ulatuses juba enne kõikide tööde algust.

Hinnapakkumise tegemisel tuleb kasuks kui on olemas Keskkonnaameti poolt kinnitatud metsateatis. Juhul kui metsateatist veel ei ole, saavad meie ettevõttes töötavad oma ala professionaalid Teid sellega abistada. Maaomanikul on alati võimalus meie ettevõtte taksaatoriga koos metsas käia, et ühiselt kavandada raieplaan. Teiseks võimaluseks on müüa raieõigus notariaalse kasutusvaldusena, sellisel juhul ei pea maaomanik ise metsateatisega tegelema.

Meie ettevõtte näol on tegemist professionaalse, kogenud ning turvalise koostööpartneriga. Olete oodatud julgelt meiega ühendust võtma, ükski küsimus ei jää vastuseta! Vaatame kõik müügisoovid üle ning anname Teile kindlasti tagasisidet.

 

Küsi pakkumist

Meie tööprotsess, kui olete meile oma müügisoovi edastanud

  1. 01 Vaatame pakkumise üle ning võtame Teiega ühendust
  2. 02 Arvutame kaardimaterjalide järgi esmase hinna suurusjärgu ning peame läbirääkimisi, vajadusel aitame metsateatise ettevalmistamisega
  3. 03 Käime kinnistul kohapeal, teostame välitööd ning esitame lõpliku hinnapakkumise
  4. 04 Allkirjastame kasvava metsa raieõiguse lepingu