Tutvustus

Tutvustus

 

AS A&P Mets on 1997. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis alustas metsamaterjali varumisega ja metsakinnistute majandamisega. Tänu pikaajalisele kogemusele ja kodumaisele kapitalile tunneme hästi Eesti metsandussektorit ning saame pakkuda metsaomanikele parimaid ja paindlikke lahendusi. Langetame otsuseid kiirelt ja kohalikke olusid arvestades.

Tegevusaastate jooksul oleme pidevalt laienenud ja tänaseks on meie firmast välja kasvanud põllumajandusega tegelev Sakala Põldur OÜ ning metsa ülestöötamisega tegeleb meie tütarettevõte AP Metsatööd OÜ.

A&P Mets on Lemeks Gruppi kuuluv metsavarumisettevõte. Lemeks Grupi väärtusloomeahel algab metsaistutamisest, metsa majandamisest ning lõppeb lõpptarbija toodetega nagu näiteks mänguväljakud, suvekodud ja aiamajad. Kodumaise kaubamärgina anname puidule lisandväärtuse just Eestis ning aitame sellega tõsta kohalikku tööhõivet.

A&P Mets omab kaasaegseid ja kvaliteetseid masinaid, mis aitavad meil metsa majandada säästlikult ja loodussõbralikult. Tööde teostamisel järgime seadusandlust, head tava ning keskkonnastandardeid. Küsige FSC® sertifitseeritud tooteid.

Omame Forest Stewardship Council® tarneahela grupisertifikaati FSC-C011434.

FSC_C011434_Promotional_with_text_Portrait_WhiteOnGreen_r_b7cua1